Konstrukcje PV

Konstrukcje PV – gwarancja wytrzymałości

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu paneli fotowoltaicznych, dlatego w ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo sprawdzone i kompletne systemy konstrukcyjne pozwalające zamontować panele fotowoltaiczne praktycznie w każdych warunkach. Wszystkie konstrukcje charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, łatwością montażu i wysoką jakością wykonania przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny.

Nasza oferta zawiera konstrukcje wolnostojące na grunt, konstrukcje na dach płaski oraz skośny pokryty: dachówką ceramiczną, blachodachówka, blachą trapezową lub gontem. W zależności od możliwych opcji montażu i preferencji naszych klientów, panele PV mogą być zakładane zarówno w kombinacji wertykalnej jak i horyzontalnej.

Nowością jest carport czyli konstrukcja fotowoltaiczna, która jest jednocześnie wiatą samochodową. W naszym sklepie znajdą Państwo jednostanowiskowy i dwustanowiskowy cartport. Hurtownia Termosalon zapewnia wysoką jakość obsługi, dlatego dostarczymy każdą konstrukcję w dowolne miejsce w Polsce.

Jeżeli nie znaleźli Państwo odpowiedniej konstrukcji zapraszamy do konsultacji z naszym przedstawicielem. Przygotujemy dla Państwa konstrukcję PV pod dowolne panele fotowoltaiczne. W tym celu prosimy o kontakt z naszym biurem: kontakt@termosalon.p