Nasza oferta to kompletne zestawy fotowoltaiczne skomponowane zgodnie z Państwa potrzebami. Współpracujemy z wieloma producentami paneli fotowoltaicznych oraz falowników. Mamy w swojej ofercie także polską produkcję Selfa PV.

Oferujemy moduły w najnowszych technologiach min. half cut.

Przy montażu duże znaczenie ma pokrycie dachowe. Rodzaj konstrukcji ustalamy z Klientem indywidualnie w zależności od tego czy ma na dachu dachówkę ceramiczną , betonową czy blachę. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi zestawami prosimy o kontakt telefoniczny. Posiadamy w ofercie konstrukcje montażowe na dach skośny, płaski oraz konstrukcje gruntowe w najlepszych cenach.

W skład zestawu najczęściej wchodzą moduły, falownik, konstrukcja, przewody i zabezpieczenia, czyli to co potrzebne jest do prawidłowego montażu instalacji.
Jesteśmy elastyczni. Możemy skonfigurować zestaw w oparciu o panele polikrystaliczne i monokrystaliczne. W zestawach możemy zastosować inwerter zgodnie z Państwa sugestiami i potrzebami. Mamy w ofercie inwertery min. takich producentów jak Growatt, Sofar Solar, Afore, SMA i Fronius.

Sprawdź nasze przykładowe oferty