Fotowoltaika Piła

Fotowoltaika Piła

Mieszkasz w Pile i chcesz skutecznie zredukować wysokie koszty zużycia prądu?

Szukasz sprawdzonej firmy z dużym doświadczeniem w branży?

fotowoltaika

Szukasz sprawdzonego przedsiębiorstwa z dużym doświadczeniem w branży? Firma Termosalon oferuje kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznej w Pile. Od lat udowadniamy, że ekologia może iść w parze z ekonomią, a świat OZE nie ma dla nas tajemnic. Priorytetem jest zadowolenie klienta z fotowoltaiki. Ważne, aby mieszkańcy Piły otrzymywali wsparcie i czuli się bezpiecznie. Fotowoltaika Piła – na najwyższym poziomie. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana:

  • Sporządzimy ofertę na konstrukcję modułową PV dostosowaną do Twoich potrzeb.
  • Przeprowadzimy precyzyjny montaż instalacji fotowoltaicznej z użyciem najwyższej jakości komponentów.
  • Pomożemy w zgłoszeniu dokumentacji technicznej do zakładu energetycznego i uzyskaniu dotacji dla naszych klientów z Piły.
  • Oferujemy instalacje fotowoltaiczne dla domu, instalacje fotowoltaiczne dla rolników oraz instalacje fotowoltaiczne dla firm.

Niezawodny montaż paneli fotowoltaicznych

Każdorazowo staramy się dopasowywać do potrzeb naszych klientów. Z tego względu oferujemy montaż paneli fotowoltaicznych w dowolnym miejscu. Gdziekolwiek zechcesz, tam je umieścimy. W swojej ofercie posiadamy moduły fotowoltaiczne przeznaczone do wszystkich rodzajów pokrycia. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim, nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Instalacja fotowoltaiczna może znaleźć się na dachówce, blachodachówce, dachu płaskim lub na gruncie. Możliwości jest wiele, dlatego każdy dopasuje ją do swoich potrzeb. Proponujemy także kompleksowy montaż w połączeniu z wiatą samochodową tzw. Carport. Mamy szeroki wybór modułów, inwerterów, zabezpieczeń i konstrukcji..

Wysokiej jakości fotowoltaika

Nasza oferta to coś więcej niż montaż instalacji. Zgłaszamy również panele fotowoltaiczne klienta do Zakładu Energetycznego, Powiatowej Straży pożarnej, uzgadniamy również szczegóły z rzeczoznawcą. Możemy wyjaśnić wszelkie zawiłości związane z umowami od dostawców energii. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowań na fotowoltaikę. Do każdego klienta dobieramy opiekuna, który pomoże w zdobyciu dofinansowanie w programie „Mój prąd” i przybliży jak skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej. Gwarantujemy także pozyskanie niezbędnych urządzeń z hurtowni fotowoltaicznej. Posiadamy wieloletnie współprace z największymi dostawcami. Zdobyte przez lata doświadczenie, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy