Stacje ładowania samochodowego – must have każdego obiektu hotelarskiego.

cze 2, 2022 | Stacja ładowania samochodu

Polacy coraz częściej wybierają samochody elektryczne a wraz ze wzrostem liczby pojazdów rozwija się też infrastruktura ładowania. Jednak wciąż liczba ogólnodostępnych stacji ładowania jest bardzo niska. Problem z dostępnością jest szczególnie uciążliwy w trakcie okresu wakacyjnego. Dlatego zamontowanie stacji ładowania w hotelu czy pensjonacie to dobry krok w przyszłość a jednocześnie same korzyści.

Stacja ładowania samochodu – poznaj korzyści!

Większości wyszukiwarek hoteli wśród udogodnień takich jak parking czy bezpłatne WiFi podaje stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Obecnie w Polsce wg platformy Booking.com jest ponad 940 takich miejsc. Biorąc pod uwagę rosnące potrzeby gości i chęć wyróżnienia w branży jest to dobra inwestycja w przyszłość.

Kolejnym ważnym argumentem przemawiającym na korzyść zamontowania stacji ładowania jest możliwość zaistnienia na ogólnodostepnej mapie punktów ładowania co niewątpliwie jest świetną reklamą obiektu.  Stwarza to okazję do poszerzenia liczby klientów o osoby które być może teraz tylko ładują samochód ale kto wie może w najbliższym czasie zechcą skorzystać z naszych usług i polecą nasz hotel. Warto przy tym wspomnieć, że stacja zostanie zarejestrowania w wiodących serwisach mapowych i systemach nawigacyjnych co przekłada się na większą widoczność obiektu w Internecie.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że koszty związane z zakupem, zamontowaniem i utrzymaniem stacji ładowania w porównaniu do innych udogodnień często spotykanych w hotelech są bardzo niskie.

Najlepszej klasy niemieckie ładowarki samochodowe Webasto

Stacja ładowania samochodów + fotowoltaika? Idealne połączenie!

Połączenie stacji ładowania samochodów z instalacją PV jest niezwykle korzystnym rozwiązaniem . Pozwala ono na uzyskanie niezależności względem wahań cen prądu przy jednoczesnym znaczącym obniżeniu rachunków za energię elektryczną. Dodatkowo nasz obiekt będzie postrzegany jako proekologiczny i innowacyjny

Webasto  – niezawodność od Termosalonu

Firma Termosalon w swojej ofercie ma najlepszej klasy niemieckie ładowarki samochodowe Webasto. Wyróżniające się nie tylko niezawodnością i wysoką jakością ale i najwyższą na rynku, bo 5 letnią gwarancją producenta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sprawdź naszą ofertę ładowarek samochodowych