Selfa – Siła Polskiej Gwarancji

maj 24, 2022 | Selfa

Termosalon Jastrowie Selfa

Jednym z najważniejszych zasad jakimi kieruje się cały zespół Termosalonu jest zadowolenie klientów. Zależy nam na budowaniu długoterminowych relacji z naszymi Klientami. W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów dlatego stawiamy na Selfę.

Selfa to firma z bogatym, bo aż ponad dziewięćdziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów elektrotechnicznych. Jej początki sięgają 1932 roku, kiedy to koło Torunia powstaje pierwsza Fabryka Grzejników Elektrycznych. Od 1951 roku siedzibą firmy jest Szczecin.  Oferta  firmy zostaje poszerzona o urządzenia elektrogrzejne, a w 2004 roku profil jej działalności zostaje rozszerzony o odnawialne źródła energii.

Fotowoltaika na lata

Selfa to nie tylko długoletnia tradycja to także wysoki standard w doborze materiałów wykorzystywanych w procesie produkcyjnym. Ich wnikliwa kontrola sprawia, że produkty oferowane przez tą firmę zyskują uznanie nie tylko profesjonalistów.

Jakość na najwyższym poziomie sprawiły, że mottem firmy Selfa stało się hasło „Moc Polskiej Gwarancji”. Korzyści jakie kryją się za tym hasłem to: 30 lat gwarancji na moc paneli, firma z 100% polskim kapitałem, gęsta sieć serwisowa w całej Polsce czy w końcu stabilności i tradycja dające pewność wywiązania się z oferowanej wieloletniej gwarancji.

Termosalon Jastrowie – Platynowy Partner Handlowy Selfy

Szczycimy się tym, że jesteśmy Platynowym Partnerem Handlowym Selfy. Dzięki temu, możemy zaoferować Państwu:

  • Panele słoneczne – z najlepszymi parametrami technicznymi na rynku, niezwykle odporne na trudne warunki atmosferyczne z powierzchnią samoczyszczącą ułatwiającą komfort użytkowania.
  • Falowniki – z wysoką sprawnością konwersji mocy, z szerokim zakresem mocy, z 10 letnią gwarancją producenta i przy tym jest to produkt niezwykle cichy, co jest szczególnie ważne podczas montażu w domu.

Potrzebujesz oferty na instalację fotowoltaiczną ?